Stavební firma Ústí nad Labem – Ing. Václav Kaša, KASTIS
 
 
 
 
 
 
Ing. Václav Kaša – KASTIS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stavební firma Ústí nad Labem

 
 
Stavební firma Ing. Václav Kaša působí na našem trhu již od roku 1992. Na její tradici navázala nově vzniklá společnost KASTIS s.r.o. Hlavním oborem činnosti je realizace zakázek v oblasti pozemního stavitelství. Provádíme komplexní výstavbu rodinných domů a komerčních objektů, rekonstrukce a opravy staveb, přístavby, nástavby, vestavby, zateplování a opravy fasád, stavební úpravy interiérů. Firma je od svého počátku budovaná jako menší, pružná a univerzální stavební společnost. Hlavní důraz klademe na kvalitu a termínovou přesnost prováděných prací, a tím i na spokojenost našich zákazníků.

KASTIS realizuje zakázky v oboru pozemního stavitelství. Společnost KASTIS sídlí v Ústí nad Labem a již od svého počátku je budovaná jako menší, pružná a univerzální stavební společnost.

Výstavbu rodinných domů realizujeme dle předložené projektové dokumentace nebo zajistíme zpracování projektové dokumentace na přání zákazníka.
 
 
 
 
 
 
S klientem jednáme přímo na místě realizace.
 
 
 
 
 
 
 
 
Preferujeme individuální přístup a neustálý kontakt se zákazníkem.
 
 
 
 
 
 
 
 
Klademe důraz na kvalitu, dodržování přesných termínů prováděných prací a hlavně především na spokojenost našich zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 
Úspěšně realizujeme zakázky v programu ZELENÁ ÚSPORÁM včetně zpracování projektové dokumentace a odborných posudků k čerpání dotace.
 
 
 
 
 
 
Stavební firma KASTIS Ústí nad Labem
 
 
 
 
 
 

Provádíme

 
 
 

Rekonstrukce a opravy

 
Rekonstrukce a opravy staveb, stavební úpravy interiérů.
 
 
 
 

Fasády a zateplení

 
Zateplování, opravy fasád. Program Zelená úsporám.
 
 
 
 

Rodinné domy

 
Komplexní výstavbu rodinných domů a komerčních komplexů.